Přejít na obsah
 • 1

  Příslušenství lodí HG Sport

  je vhodné i pro použití v opravdu extrémních podmínkách. Od džungle po ledové moře se na kvalitu našich výrobků můžete spolehnout!

 • 2

  Lodní pytle HG Sport

  mají více než 20letou tradici a díky kvalitnímu provedení patří k nejpoužívanějším lodním pytlům v Evropě. V ucelené produktové řadě si každý najde to správné provedení a velikost.

 • 3

  Vybavení pro záchranáře

  je další z příkladů naší zakázkové výroby. Umíme na míru vyrobit vodotěsné tašky a batohy na výstroj, házecí pytlíky s plouvoucími lany a mnohé další záchranné pomůcky.

Zakázková výroba 

Jsme schopní na zakázku vyrobit produkty mimo rámec naší standartní nabídky. 

Zde je několik příkladů již realizované zakázkové výroby:

Plovoucí bóje pro potápěče

Slouží jako identifikační bod signalizující oblast probíhajícího ponoru pro lodě a jiná plavidla, čímž dramaticky zvyšuje bezpečnost potápěčů.

Tašky pro jednotky vodní záchrany

Jsou speciálně navržené k udržení vybavení hasičských oddílů v suchu při záchranných akcích během povodní, případně při záchraně na vodních tocích. 

Vaky pro kurýry

Výroba kurýrních vaků je možná ve velkém rozsahu velikostí a provedení. K dispozici je několik variant zádových popruhů a vnitřní provedení vaku je taktéž velmi variabilní. Vaky pro kurýrní firmy vyrabíme vždy na míru dle vlastních specifikací.

Vodotěsné pouzdro na pušku

Na zakázku vyrobená pouzdra na pušky našla využití při polárních expedicích i při lovech v kde bylo třeba přebrodit řeky, nebo udržet pušky v suchu při plavbě na kanoi. 

 

Obal na pusku