Přejít na obsah

Typy lodí a vybavení 

V naší půjčovně si můžete půjčit následující typy lodí a vybavení:

Mořské a turistické kajaky

Turistické a mořské kajaky (seakajaky) jsou ideální volbou pro plavbu na klidné vodě. Díky skvělé stabilitě a značné rychlosti dané velkými rozměry urazíte rychle a pohodlně dlouhé vzdálenosti na jezerech, přehradách, klidných řekách a na mořích. Všechny mořské kajaky jsou vybaveny kormidlem ovládaným chodidly, které usnadnňuje manévrovatelnost a pomáhá udržovat směrovou stabilitu lodi. 
 

Aktuální modely k dispozici:

Prijon
Touryak 500
Seayak
Seayak 500 LV
Seayak 520 HV
Marlin prilite
Dayliner L
Poseidon
Excursion EVO
Barakuda FB
Touryak 470 LV
Seayak junior

Dag       
Miwok HI-LUXE 
Biwok

Necky:
Looksha T

Delsyk Design
Akula
Tuktu

 

Kajaky na divokou vodu

Lodě v této kategorii jsou vhodné na tekoucí vodu, tzn. řeky o obtížnosti WWII+. Kajaky typu river-runner nabízí zajímavý všestranné jízdní vlastnosti na řekách mírnějších obtížností, zatímco creekovky jsou svým vysokým výtlakem uzpůsobeny zkušeným jezdcům i na velmi obtížné úseky řek. 

Aktuální modely k dispozici:

Prijon
Curve 3.0 Pro
Curve 2.5 Active
Pure M
Pure XL
Forte

Waka
Tuna
Tutea
Gangsta

ZET Advanced Boats:
Toro
Raptor
Veloc
Director 

Lettmann
Granate
Plan B
Delsyk Design
Toro K1

Rodeové kajaky

Playboaty a rodeové kajaky jsou oblíbenými hračkami do vln a válců ať už na řekách či uměle vytvořených playspotech. Díky svým malým rozměrům a ostře řezaným hranám se extrémně snadno točí, a v souladu s nízkým výtlakem umožňují provedení provedení efektních triků a figur. 

Aktuální modely k dispozici:

Wave Sport
Mobius 57
Fuse 64
Project 56

 

Plastové kánoe

Kánoe patří k vůbec nejstarším typům lodí. Díky klasickým tvarům našich kánoí na jezera a řeky si nyní můžete ve dvou až třech lidech užít jízdní vlastnosti indiánských kánoí, jejichž největší předností je výborná stabilita a rychlost na jezerech i řekách.
 plastová kanoe

Aktuální modely k dispozici: 

   

Nafukovací kánoe a kajaky

Nafukovácí kánoe poskytují podobný zážitek jako kánoe plastové. Díky kompaktním rozměrům ve složeném stavu je jejich přeprava o mnoho jednodušší. Částečnou nevýhodou nafukovacích kánoí v porovnání s plastovými je však větší náchylnost na poškození a menší rychlost.

Aktuální modely k dispozici:

 

Gumotex
Baraka
Scout Standart
 

Robfin
Yukon Amerika
RioRafty

Ať už chystáte dvouhodinový trénink na trojském kanále, nebo plánujete týdenní expedici se svou partou, nafukovací rafty v naší půjčovně jsou pro Vás připraveny. Jejich výhodou je kapacita až 6 osob a kvalitní odolný materiál. 
raft colorado

Aktuální modely k dispozici:

Gumotex
Colorado 450
 

Robfin
 
 

Pádla

V nabídce naší půjčovny najdete pádla jak kanoistická tak kajakářská. Samozřejmě máte na výběr i z různých velikostí listu podle toho zda se jedná o pádlo C1 na kánoi či raft, nebo pádlo K1 pro kajak na divokou vodu či kajak mořský. 
Padla

Ostatní

Půjčíme Vám samozřejmě také veškeré vybavení a příslušenství k lodím.