Přejít na obsah

Půjčovna lodí 

Nabízíme půjčování turistických a mořských kajaků, o které se zejména v poslední době zvyšuje zájem. Samozřejmě si  tradičně u nás můžete zapůjčit kanoe, kajaky, rafty a nafukovací kanoe s kompletním vodáckým příslušenstvím jako jsou např. plovací vesty, loďáky, házecí pytlíky a další.

Jak si nejrychleji půjčíte, co potřebujete?

Nejrychlejší a nejednoduší je vyplnit rezervační formulář, nebo vaší poptávku odeslat na náš e-mail info@hgsport.cz , samozřejmě s osobním kontaktem. Objednávku lze uskutečnit také telefonicky.

Chcete-li mít 100% jistotu, že Vámi požadovaný materiál ve Vámi požadovaném termínu bude pro Vás k dispozici, je nutné zaplatit rezervační poplatek ve výši 50% půjčovného na naší prodejně HG sport (rezervační poplatek po domluvě lze platit také bankovním převodem). V okamžiku zaplacení rezervačního poplatku je materiál rezervován pro Vás.

Ve smluvený den Vám bude materiál zapůjčen, doplatíte částku za půjčení a složíte vratnou zálohu. Vratnou zálohu Vám vrátíme v plné výši, v případě, že materiál bude vrácen včas a nebude poškozen či znečištěn. Pokud zrušíte rezervaci do 30 dnů před datem zapůjčení, bude vám rezervační záloha vrácena v plné výši. Pokud k tomuto dojde 14 dní před datem zapůjčení, vrátíme Vám 80% z rezervační částky , týden před datem zapůjčení 50% částky. V době kratší, Vám bohužel záloha propadne.