Přejít na obsah
 • 1

  Příslušenství lodí HG Sport

  je vhodné i pro použití v opravdu extrémních podmínkách. Od džungle po ledové moře se na kvalitu našich výrobků můžete spolehnout!

 • 2

  Lodní pytle HG Sport

  mají více než 20letou tradici a díky kvalitnímu provedení patří k nejpoužívanějším lodním pytlům v Evropě. V ucelené produktové řadě si každý najde to správné provedení a velikost.

 • 3

  Vybavení pro záchranáře

  je další z příkladů naší zakázkové výroby. Umíme na míru vyrobit vodotěsné tašky a batohy na výstroj, házecí pytlíky s plouvoucími lany a mnohé další záchranné pomůcky.

Nabízené produkty a služby 

HG Sport nabízí široké možnosti spolupráce s firemními partnery. Od založení firmy v roce 1991 jsme získali nespočet zkušeností a během této doby jsme navázali důležitou spolupráci s mnoha významnými společnostmi působícím nejen na českém, ale i evropském a mezinárodním trhu, které mají nemalý podíl na našem úspěchu.

Výroba doplňků pro vodní sporty

Specializujeme se na výrobu vodáckého vybavení od kompletního vodotěsného programu až po nafukovací vaky, krycí zástěry a záchranné pomůcky. Díky mnohaletým zkušenostem s výběrem materiálů, důmyslnému a funkčnímu designu a pečlivému zpracování se naše výrobky vyznačují dlouhotrvající kvalitou a odolností. Vzhledem k tomu, že výroba probíhá přímo v ČR jsme schopní vyhovět nejen velkým zakázkám, ale i malým objednávkám na několik kusů zboží s důrazem na rychlost a individuální přístup.

Přejít do sekce Výroba >>>

Velkoobchod vodáckým vybavením

Během naší existence jsme se etablovali jako dovozce a výhradní distributor světových značek lodí a vodáckého vybavení. Pokud zastupujete firmu, veřejný sektor nebo neziskovou organizaci jako oddíl, jsme schopní Vám jako jediní v ČR dodat lodě a vybavení od firem Prijon, Wave Sport, Ocean Kayaks a dalších. Navíc jako autorizovaní velkoobchodní partneři více než 30ti známých výrobců dodáváme kompletní škálu kajaků, nafukovacích lodí, kánoí a také veškerý sortiment vodáckého vybavení za výhodných podmínek, a v minimální dodací lhůtě.

Přejít do sekce Velkoobchod >>>

Zázemí pro firemní akce

Díky strategickému zázemí našeho Sportcentra v Troji jsme schopní poskytnout veškeré služby spojené s uspořádáním teambuildingových aktivit přímo na pražských březích Vltavy. Náš areál je také svou rozlohou a polohou vhodný ke krátkodobému pronájmu za účelem firemních akcí, sportovních soustředění a výukových kurzů. K dispozici Vám jsou rozlehlé venkovní prostory, ubytovací kapacita, vodácké vybavení, technologické zázemí a v neposlední řadě také odborný a profesionální personál, který je připraven udělat maximum pro Vaší spokojenost.

Přejít do sekce Zázemí pro firemní akce >>>