Přejít na obsah

Testcentrum 

Součástí areálu firmy v Troji je i Testcentrum. Co to znamená? Přijďte, vyberte si z naší nabídky kajak, kanoe, nafukovací loď a vyzkoušejte. Podle povahy na klidné nebo tekoucí vodě. Nejlepší způsob, jak si loď vybrat, je ji vyzkoušet. A u nás máte určitě nejširší a nejjednodušší možnost. Loď jen odnesete ke břehu a pádlujete po řece. Testování je možné kdykoliv v našich otvíracích hodinách, ale raději po mailové domluvě, neboť o jednu loď může být v daném okamžiku větší zájem. Šetří to i vás čas.

Hlavní výhody našeho testcentra:

  • Divoká i klidná voda přímo před naším areálem
  • Nejširší nabídka testovacích lodí v ČR
  • Lodě nemusíte nikam vozit
  • Možnost vystřídat několik modelů za návštěvu
  • Při nákupu lodě je testování zdarma*

* testovat lodě u nás můžete jak dlouho chcete za standartní sazby půjčovny, ale pokud si schováte účtenky za půjčovné a do 12 měsíců u nás koupíte novou loď, celá doložená částka půjčovného Vám bude odečtena z ceny nákupu

Jsme výhradní testovací centrum firmy PRIJON ve střední evropě, takže si u nás můžete vyzkoušet kompletní sortiment jejich kajaků. K dispozici jsou vám kajaky na turistiku a divokou vodu z osvědčeného HTP plastu, který patří na samotný vrchol kvality a odolnosti na trhu. Z plastových lodí můžete otestovat například novou řadu creekovek Pure, stavěných i na extrémně těžkou vodu, univerzální river-runner Soča, turistickou řadu Cruiser na klidnější vodu, nebo expediční seakajaky Marlin, Seayak a Kodiak. Pokud kladete důraz na váhu, potěší vás nabídka mořských kajaků z kompozitů PriLite a Carbon-Kevlar.

 Dále u nás můžete otestovat kajaky a kanoe následujících firem: