Přejít na obsah
  • 1

    Slevové akce jsou v plném proudu

    nestyďtě se zeptat nebo přijít podívat k nám do sportcentra troja. Prodavači Vás vždy uvítají s úsměvem na líci.

Co nabízíme 

Firma HG Sport s.r.o. již od počátku své historie razí vlastní cestu uspokojování potřeb zákazníka. Klademe důraz hlavně na spokojenost a informovanost našich zákazníků.

Naším zákazníkem se může stát kdokoli. Dokážeme kvalitně obsloužit jak zákazníka bez znalostí vodáckých potřeb, ale s jasnou představou o potřebách, jež ho k nám přivádějí, tak i znalce nejaktuálnějších novinek, které máme na skladě vždy mezi prvními. Vysoce kvalitní služby nabízíme firmám, státním organizacím apod. Při jakýhkoliv nejasnostech Vám při výběru správného vybavení ochotně pomůže náš vysoce kvalifikovaný personál.

Jakožto výrobce širokého sortimentu vodáckého vybavení, výhradní dovoce předních světových firem a specialista na velkoobchod i maloobchod máme možnost uspokojit potřeby i těch nejnáročnějších zákazníků a to v nejbližším možném termínu.
Jelikož drtivou většinu námi nabízených produktů držíme skladem, objednávky jsou vyřizovány obratem a v mnoha případech jsou expedovány tentýž den.

Naší silnou stránkou je detailně propracovaný e-shop, obsahující všechny naše aktivní produkty včetně obsáhlých popisků, podrobných fotografií, souvisejících produktů apod. Technická úroveň e-shopu, velké skladové zásoby a zejména individuální přístup k zákazníkovi a naše ochota vyhovět přáním zákazníka z nás činí silného, spolehlivého partnera pro obchodní spolupráci na libovolné úrovni.