Přejít na obsah
  • 1

    Slevové akce jsou v plném proudu

    nestyďtě se zeptat nebo přijít podívat k nám do sportcentra troja. Prodavači Vás vždy uvítají s úsměvem na líci.

Novinky

Nové Toro

Nové Toro

Kajak Toro z dílny Zetkayaks bude na trhu od letošního jara (2015) kajak Toro je určen na divokou vodu a splňuje všechny moderní trendy, má špičku která krásně jede přes válce a vlny, stabilní zadek, kde i na težké divoké vodě kajakář cítí dobrou stabilitu.

více
Novinky 2013

Novinky 2013

Sezóna již začala, pro někoho již první lednovou oblevou, každopádně nyní je to správné období kdy je možné se poohlédnout co je nového. Samozřejmě na všechny novinky v tomto krátkém článku se nedostane, proto si dovolujeme upozornit na kategorii novinky 2013 v nasem eshopu, kde se velmi snadno zorientujete co je nového pro tuto sezónu. Každopádně následující článek vám napoví ...

více
Paddle Expo 2012

Paddle Expo 2012

 Proběhla nejvýznamější vodácká výstava určená obchodníkům, tentokrát nazvaná Paddle Expo 2012.
Nic převratného, ještě více SUPů a drobná vylepšení výrobků většiny firem.

více
Slavnosti pravého a levého břehu 15.9. 2012

Slavnosti pravého a levého břehu 15.9. 2012

 15. ZÁŘÍ 2012
U PŘÍVOZU ROZTOKY - KLECANY

V PRŮBĚHU CELÉHO ODPOLEDNE BUDE NA OBOU BŘEZÍCH, NA LODÍCH A MOŽNÁ I NA OSTROVĚ VYHRÁVAT PROMENÁDNÍ TRIO V ČELE S FRANTOU ALBRECHTEM, NA OBOU BŘEZÍCH SE BUDE SPOLEČNĚ VAŘIT POLÉVKA, BUDE ZAJIŠTĚNA LODNÍ DOPRAVA JAK MEZI OBĚMA BŘEHY, TAK I MEZI JEDNOTLIVÝMI OBCEMI NA TRASE LIBČICE – ROZTOKY

více
Světový pohár ve vodním slalomu 24. - 26.8. 2012

Světový pohár ve vodním slalomu 24. - 26.8. 2012

  Pražská trať v Praze Troji přivítá o víkendu závod světového poháru ve vodním slalomu. HG Sport se vás tímto dovoluje pozvat na sledování dvou vrcholných podniků vodního slalomu.

více
SUP léto v HG

SUP léto v HG

 Přijďte si vyzkoušet do Našeho Sportcentra v Troji zábavu na SUP (Stand Up Paddle Board).

více
7. Sympozium na Vranově

7. Sympozium na Vranově

Jako každý rok proběhlo již sedmé Sea sympozium tentokrát na Vranovské přehradě. I letos byl připraven originální program, počasí excelentní a voda čistá a teplá, parta lidí vynikající !!

více
Štědré prosincové víkendy

Štědré prosincové víkendy

Každý kdo dorazí nasát vánoční atmosféru do naší prodejny během prosincového pátku nebo soboty může využít okamžitou slevu na veškeré skladové zboží ve výši 20% z ceníkové ceny a navíc od nás získá malý dárek!

více
Prodejna ve Zborovské uzavřena

Prodejna ve Zborovské uzavřena

Ke dni 21.10.2011 uzavíráme naší pobočku ve Zborovské ulici na Praze 5. Prodejna i sídlo firmy se tak přesunou do našeho nově otevřeného Sportcentra v Troji u slalomového areálu, které je k rozvoji našich firemních aktivit daleko vhodnější.

Budeme se těšit na Vaší případnou návštěvu a další spolpráci v následujících letech.
 

více
  1 | 2