Přejít na obsah
  • 1

    Slevové akce jsou v plném proudu

    nestyďtě se zeptat nebo přijít podívat k nám do sportcentra troja. Prodavači Vás vždy uvítají s úsměvem na líci.

Novinky

Novinky pro rok 2012

25.11.2011

Již nyní si můžete prohlédnout některé novinky, keré jsou připravené pro příští vodáckou sezonu. Nabídka novinek je jako vždy bohatá a může si z ní vybrat každý. Jsou v ní jak lodě, tak pádla, ale i jednoduché části oblečení a možná se najde něco i v nepostradatelné drobotině, pojďte s námi nahlédnout do příštího roku:

Prijon

unifikuje řadu mořských kajaků SEAYAK, takže v naší nabídce je nejširší výběr u této oblíbené plastové lodě – od dětského SEAYAK JUNIOR (za hodně dobrou cenu JEN 14900) přes dámský Seayak 500 LV až k dvěma rychlým modelům Seayak a Seayak 520 HV.

Prijon Seayak 520 HV

Zajímavostí pro VÁS může být skutečnost, že letos nejprodávanější MARLIN HTP se přestává dělat a tato loď se bude nadále dělat jen z materiálu PriLite. PROTO do vyprodání je možné zakoupit MARLIN HTP v neskutečné ceně JEN 20 900 Kč (bez kormidla) naprosto nový. Totéž platí o kajaku CATALINA, KTERÝ JE DOKONCE JEN ZA 19900,- chce TO JEN SE RYCHLE ROZHODNOUT. Pokud se vám to povede co nejdříve, umíme jich několik ješt přivézt před vánoci. 

Prijon připravuje na rok 2012, i nový kajak na divokou vodu s pracovním názvem Semicreeker, ale zatím je tato loď zahalena tajemstvím. Naopak velký DAYLINER L – v podstatě jezerní kajak s velkým úložným prostorem pro velké jezdce, tedy kolega dámského DAYLINERu S. Pro toulky po vodě z Prahy do Hamburku ideální plavidlo v nejrozumnější ceně. (20900)

Přileb i plovacích vest je na trhu mnoho, přesto se najdou vodáci, kterým nic dobře nesedí. Prostě ne každý má konfekční postavu. Toto by měla změnit plovací vesta MACH II za velmi dobrou cenu (2590), která padne i nám s bříškem. A helma VACO by měla uspokojit i „starosty“ s hlavou obovodu většího než 60 a přitom s maximálním pohodlím s ochranou jako špičkové helmy a přitom levnější (3800).

 

 

 

 

 

 

Delsyk a Robson

Naše umístění na slalomovém kanále v Troji nás předurčilo zajímat se více o slalomové lodě. Teréninkový slalomový kajak od fy Delsyk – TORO je možné u nás otestovat již od letoška. Od příštího rou bude možné vyzkoušet i slalomky od fy ROBSON – s kterou jsme obnovili spolupráci. Kajak POLO a SLALOM bude při tom za neuvěřitelných 12900 a C1 Slalom pak za 14900. Pro trénink, zejména mládeže určitě zajímavá nabídka.

 

Na trh uvedeme i ostatní kajaky firmy ROBSON, a to jak na divokou vodu, tak na moře a jezera i samozřejmě OC1 Homes. ROBSON uvedl na trh s rozmachem stále oblíbenějších SUP (stand up) i dvě tato plastová prkna, které budete moci každý vyzkoušet v našem Centru v Troji. Ovšem k otestování budou nejen tato prkna, k dispozici bude i nafukovací od Robfinu a možná daší.

Mimo lodí Robson od další sezony nabídneme také jejich špičková pádla, která jsou kvalitou, váhou i výrobní technologii srovnatelná se značkou Werner Paddles. Díky relativně nízkým nákladům na dopravu díky výrobě v Německu budou tyto pádla za srovnatelně nižší cenu než zmiňované konkurenční výrobky. 

 

 

 

 

Jackson Kayak

Společně s kajaky ROBSON přivezeme i kajaky JACKSON, neboť Robson je dovozcem pro Evropu. Těšit se můžete na možnost otestování nejnovějších modelů jako např. rodeovky Rock Star na kanále v Troji. Pokud je tedy tato značka vaší oblíbenou neváhejte nás kontaktovat.

Dag

Na trhu budeme dále uvádět i kajaky DAG, jak dětský JUNIOR, o kterém si myslíme, že je jediným dětským kajakem na trhu za rozumnou cenu, tedy nabídka nejen pro ambiciózní rodiče, ale hlavně pro vodácké addíly, kterým je jasné, že bez péče o mládež přstanou na vodu jezdit. A také snad nejlevnější allround kajak SPY, prostorný i pro velké jezdce, a při své velmi dobré rchlosti dostatečně pohyblivý i na velmi obtížné vodě.

Gumotex

NOVINKOU břeclavského GUMOTEXU jsou kajaky SWING 1 A SWING 2, VÁHOVĚ VELMI ZAJÍMAVÉ A PŘIJATELNÉ I CENOVĚ. SWING 1 je krytý nafukvoací kajak pro vodu obtížnosti klidně i WW III, uveze i nějaké to zavazadlo a při délce 316 cm a šířce 87 cm je dostatečn stabilní a přitom pohyblivý. Váha 11 km je pro transport víc než dobrá. Obodobu je SWING 2, dlouhý 402 cm a vážící jen 14 kg. Obě lodě by si měli najít cestu k expedičním jezdcům do různých opomíjených koutů světa a to i s cenou necelých 9500 resp. 14 tisíc korun.

TNP

S novinkami v pádlech přichází kdekdo, ale Laminex se svou značkou TNP paddles toho má opravdu hodně. Nové sea pádlo Pyxis v celém materiálovém rozsahu svým tvarem listu zajišťuje nejergonomičtjší záběr ve své řadě. TNP pádla pro SUP jsou nabízena jako novinka v celé materiálové řadě (tedy žerdě Alu, sklo i karbon) list je ve třech velikostech (L,M,S) podle síly jezdce a v délkách klasických pro tento typ nového plavidla tedy 190-240 cm. Zajímavostí je materiál listu – naprosto nový plast pro kanoistické listy, který je použit nejne ovšem u těchto SUP pádel, ale hlavně u nové řady pádel pro kanoe. Plast je snad nejodolnějším z těch na svět nabízených – nepodařilo se nám je rozbít o obrubník, přežilo několikeré přejetí autem, prostzě držák. Skoro jsme váhali, zda máme takováto pádla uvést na trh – protože takovéto pádlo budete mít jednou provždy a my přijdeme o byznys, ale jeho vyjímečné vlastnosti (dostatečná pevnost při pružném záběru, takže se neopotřebovávají klouby zejména lokte, ale i ramen) nás donutili k tomu, abychom je nabídly ješt před koncem letošního roku. PŘIJĎTE SI JE VYZKOUŠET ! Jsou to pádla pro ambiciózní začátečníky i zkušené experty.


Pádlo C1 BORR má největší záběr, list při záběru neplave a ten je maximálně ekonomický. Menší list má pádlo LATIS, tedy pádlo pro toho kdo se nehonosí velkou silou, ale přsto s pádlem Latis dosáhne vrcholné efektivity při pádlování. Vhodné nejen proi dámy a dorostence. Nejmenší list určený juniorům a dětem je pak Froggy, ale zřejmě jím nepohrdne i subtilní dívka. Na první pohled prostě PÁDLO, ale po vyzkoušení nebudete chtít jiné.

Pádla Profiplast a TNP

Profiplast přejmenoval řadu svých pádel a navrhl pro příští rok s novými barvami i nové názvy – Joki, Alto mezi kanoemi nebo Lumi, Afon, Mara či Nomad si najodu svého oblíbence.

Stohlquist

Zmínili jsme se o nové plovací vestě Mach 2, určené spíše pro divokou vodu, Stohlquist pak přináší inovované OBLÍBENÉ VESTY BETSEA A DRIFTER. .
Nejen vestami se však tato firma zabývá, i její střečový neopren pro příští rok slibuje teplo se zachováním maximální pohyblivosti.

Nookie

Poslední dobou byly docela problémy s vodáckými bundami, které jsme asi cítili všichni. Vypadá to, že v roce 2012 se trochu zablýskne. Jednodušší a přijatelná bunda pro WW – Alpha od Nookie bude v přijatelné ceně (kolem 2500) a přitom dostatečně chrání proti vniknutí vody na tělo. Přestává se používat latexu a inklinuje k pevným a pružným neoprenovým uzávěrům jak rukávů, tak krku.

Artistic

Seakajakové jednoduché bundy přinese Artistic v ríámci nabídky MINIPACK. Bundy Cinto, Chiente či Lao jsou z lehkýách materiálů, pokud je nepotebujeme, složíme je do balíčku 5x5 cm a přitom chrání proti větru i dešti. Cenově by opět měli být přijatelné pro nejširší seakajakový trh.

Určitě jsme na některé novinky zapomněli, tak dočtěte až sem a neváhejte nám napsat nebo zavolat co vám chybí v nabídce nejen roku 2012. Veselé vánoce a lepší nový rok.... HG sport team