Přejít na obsah
  • 1

    Slevové akce jsou v plném proudu

    nestyďtě se zeptat nebo přijít podívat k nám do sportcentra troja. Prodavači Vás vždy uvítají s úsměvem na líci.

Novinky

Novinky 2013

21.3.2013

NOVÉ VÝROBKY 2013

Novinky roku 2013 jsme vám již představili po podzimní výstavě Paddle Expo. Pomalu novinky dostáváme na sklad a již nyní si můžete u nás zakoupit v zaváděcích cenách neoprenové výrobky na našem trhu nové firmy TYPHOON. A také si můžete přijít vyzkoušet jejich SUCHÉ OBLEKY, v nichž jsou opravdu dobří. Seakajakářský sucháč PS220 Extreme patří ke špičkovým výrobkům v tomto sortimentu a přitom je cenově ještě přijatelný.

Nezahálíme však aní ve výrobě našich produktů, které se prodávají v mnoha zemních Evropy. Ne všichni vodáci potřebují vodotěsný pytel v autě. Objevila se poptávka po jezevčících, tedy našich taškách na vodu, v provedení jednoduše se zipem, příapdně s možností oddělení suchých a mokrých věcí. Výsledkem jsou dva naše nové výrobky, které chceme dodávat na trh ve velikostech hlavně 60 a 80 litrů, na zvláštní objednávku i velikost 100 litrů.

...

Již nyní je možné u nás OTESTOVAT NOVÉ KAJAKY RECON OD Wavesportu a DIRECTOR
od ZETu. Přijďte si vyzkoušet, který z nich vám sedne. Kajaky Dagger mají malé zpoždění, ale v dubnu na nich již budeme jezdit.

Předpokládáme, ze ve stejné době tedy již zanedlouho přijdou dodávky vest Stohlquist, neopreny Typhoon a nově děláme i značku PALM, tedy vybrané výrobky - vesty a bundy.

Na druhé straně VYPRODÁVÁME zbytky loňských skladů – SLEDUJTE SLEVY NA NAŠEM WEBU.