Přejít na obsah
  • 1

    Slevové akce jsou v plném proudu

    nestyďtě se zeptat nebo přijít podívat k nám do sportcentra troja. Prodavači Vás vždy uvítají s úsměvem na líci.

Novinky

Paddle Expo 2012

20.9.2012

Proběhla nejvýznamější vodácká výstava určená obchodníkům, tentokrát nazvaná Paddle Expo 2012.
Nic převratného, ještě více SUPů a drobná vylepšení výrobků většiny firem.

Firma Prijon – ponechala jen 4 lodě na WW – řadu úspěšných „creeků“ Pure a Forte. Z turistických lodí přichází dětský Seayak, nový Touryak 500 a na jaře pak nový Excursion debl. Vylepšené sezení je samozřejmostí.

Firma Wavesport a Dagger - přichází s novými loděmi jako je Recon (creek ve třech velikostech, jako náhrada za Habitata), turistické lodě určené na řeku i na jezero mají vylepšené sezení i nožní opěrky – tentokrát opravdu luxus.

Firma Robson – přichází s další řadou SUP ve splupráci s US výrobci a také s hliníkovou kanoí Osagian. Jinak samozřejmě nové kajaky na rodeo – Vollkorn, jediný singl na trhu Finkemaister a nový OC1 Homes z PE. A samozřejmě pádla....

Firma Necky přináší klasický seakajak Elias

Nová plavidla nabízí i ostatní námi dodávené firmy.

Z nabídky vybavení se nabízejí opět drobná vylepšení, ale velice účelná. Je vidět že naši dodavatelé si berou z připomínek paddlerů to nejlepší a vnášejí to do zkvalitnění výrobků. Třeba jen obráceně našitý zip je příjemný. Takže oblečení, vybavení, nové barvy a drobnosti od značek Stohlquist, Artistic, Nookie a nově Typhoon. Tedy nové oblečení, vesty i kvalitní suché obleky.
Nově bychom rádi dovezli pro test i jedny z nejlepsích mořských kajaků firmy Lettmann.

 

Více info na webu výstavy: www.paddleexpo.com